SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

  • Chiny SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED profil firmy
  • Chiny SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED profil firmy
  • Chiny SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED profil firmy
  • Chiny SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED profil firmy
  • Chiny SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED profil firmy
Rynek Główny Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki SINOMATYCZNY
Ilość pracowników 100~150
Coroczne wyprzedaże 1000000-3000000
Rok założenia 2002
pc Export 70% - 80%

Wprowadzenie

Shenzhen Sinomatic Technology Co., Limited, znajduje się w Shenzhen w Chinach, jest zaawansowanym przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż.

Główne produkty obejmują kołowrót statywu, barierę klapy, barierę wahadłową, barierę ramienia zrzucającego, kołowrót na całej wysokości i tak dalej. Firma integruje również produkty z elektronicznym systemem biletowym, systemem czasu i obecności, systemem parkowania samochodów, systemami biometrycznymi takimi jak rozpoznawanie twarzy, odcisków palców, dłoni i tęczówek.

Nasze produkty są szeroko stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest kontrola dostępu, np. Organy rządowe, wojsko, szkoły, szpital, lotniska, terminale, atrakcje turystyczne, parking.

Do tej pory produkty firmy były eksportowane do ponad 100 krajów, takich jak Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Rosja, Kanada, Meksyk, Brazylia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Malezja, Singapur, Tajlandia, Republika Południowej Afryki, Kenia.

Stabilna funkcja i doskonała wydajność to cele R & D produktu. Oferowanie klientom najbardziej przystępnej ceny to koncepcja projektu produktu. Naszym celem jest stworzenie sytuacji korzystnej dla wszystkich i długotrwałej współpracy ze wszystkimi naszymi klientami i partnerami.

Historia

Shenzhen Sinomatic Technology Co., Limited, znajduje się w Shenzhen w Chinach, założona w 2002 roku, jest hightech przedsiębiorstwa integrującego R & D, produkcji i sprzedaży.

Główne produkty obejmują kołowrót statywu, barierę klapy, barierę wahadłową, barierę ramienia zrzucającego, kołowrót na całej wysokości i tak dalej. Firma integruje również produkty z elektronicznym systemem biletowym, systemem czasu i obecności, systemem parkingowym.

Usługa

Shenzhen Sinomatic Technology Co., Limited zawsze koncentruje się na wytwarzaniu produktów kontroli dostępu do pojazdów i pieszych.

Główne produkty obejmują kołowrót kontroli dostępu, bramę parkingową, blokadę parkowania, hydrauliczną blokadę drogi, hydrauliczny słupek drogowy, zabójcę opon itp.

Nasz zespół

Zespół R&D

 

Sinomatic posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy z ponad 50 doświadczonymi osobami.Każdego roku będziemy aktualizować

produkty exsit i lunch na nowych produktach zgodnie z opiniami rynku i klientów.

 

Chiny SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED profil firmy 0

 

 

 

Zespół sprzedaży na rynek zagraniczny:

 

Sinomatic ma zespół sprzedaży na rynek zagraniczny z ponad 10 sztabami.Większość z nich ma ponad 5 lat

doświadczenie w prowadzeniu interesów z klientem za granicą.Obecnie sprzedajemy nasze produkty do ponad 100 krajów na świecie.

 

Chiny SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED profil firmy 1

 

Zostaw wiadomość