Dom

SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Kilka słów o nas
1 2 3 4

SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED

Shenzhen Sinomatic Technology Co., Limited, znajduje się w Shenzhen w Chinach, jest zaawansowanym przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż.

Główne produkty obejmują kołowrót statywu, barierę klapy, barierę wahadłową, barierę ramienia zrzucającego, kołowrót na całej wysokości i tak dalej. Firma integruje również produkty z elektronicznym systemem biletowym, systemem czasu i obecności, systemem parkowania samochodów, systemami biometrycznymi takimi jak rozpoznawanie twarzy, odcisków palców, dłoni i tęczówek.

Nasze produkty są szeroko stosowane wszędzie tam, gdzie wymagana jest kontrola dostępu, np. Organy rządowe, wojsko, szkoły, szpital, lotniska, terminale, atrakcje turystyczne, parking.

Do tej pory produkty firmy były eksportowane do ponad 100 krajów, takich jak Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Rosja, Kanada, Meksyk, Brazylia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Malezja, Singapur, Tajlandia, Republika Południowej Afryki, Kenia.

Stabilna funkcja i doskonała wydajność to cele R & D produktu. Oferowanie klientom najbardziej przystępnej ceny to koncepcja projektu produktu. Naszym celem jest stworzenie sytuacji korzystnej dla wszystkich i długotrwałej współpracy ze wszystkimi naszymi klientami i partnerami.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : sinomatic

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 1000000-3000000

Rok założenia : 2002

pc Export : 70% - 80%

Shenzhen Sinomatic Technology Co., Limited, znajduje się w Shenzhen w Chinach, założona w 2002 roku, jest hightech przedsiębiorstwa integrującego R & D, produkcji i sprzedaży.

Główne produkty obejmują kołowrót statywu, barierę klapy, barierę wahadłową, barierę ramienia zrzucającego, kołowrót na całej wysokości i tak dalej. Firma integruje również produkty z elektronicznym systemem biletowym, systemem czasu i obecności, systemem parkingowym.

Usługowe

Shenzhen Sinomatic Technology Co., Limited zawsze koncentruje się na wytwarzaniu produktów kontroli dostępu do pojazdów i pieszych.

Główne produkty obejmują kołowrót kontroli dostępu, bramę parkingową, blokadę parkowania, hydrauliczną blokadę drogi, hydrauliczny słupek drogowy, zabójcę opon itp.

Firma Zespół

Zespół R & D

Sinomatic ma profesjonalny zespół R & D z ponad 50 doświadczeniami osób. Każdego roku będziemy ulepszać produkty exsit i lunch na nowych produkcjach zgodnie z informacjami zwrotnymi od rynku i klientów.

Zespół sprzedaży na rynku zagranicznym:

Sinomatic ma zespół sprzedaży na rynku zagranicznym z ponad 10 sztabów. Większość z nich ma ponad 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu interesów z klientem za granicą. Obecnie nasze produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach na całym świecie.

KONTAKT

Adres: No.59 Xinhe Road, Shangmugu, Pinghu, Longgang, Shenzhen, Guangdong, Chiny.

Adres fabryczne:No.59 Xinhe Road, Shangmugu, Pinghu, Longgang, Shenzhen, Guangdong, Chiny.