Wyślij wiadomość
SHENZHEN SINOMATIC TECHNOLOGY CO., LIMITED
Do domu > produkty > Automatyczna bramka bariery >
Bramy barierowe powietrzne ciężkie wysoki standard dla parkingu
  • Bramy barierowe powietrzne ciężkie wysoki standard dla parkingu
  • Bramy barierowe powietrzne ciężkie wysoki standard dla parkingu
  • Bramy barierowe powietrzne ciężkie wysoki standard dla parkingu

Bramy barierowe powietrzne ciężkie wysoki standard dla parkingu

Miejsce pochodzenia Shenzhen, Chiny.
Nazwa handlowa SINOMATIC
Orzecznictwo CE/ ISO
Numer modelu SN-ABBG01
Szczegóły produktu
Wymiar szafki:
430*500*1400 mm
Długość ogrodzenia:
Maks. 6 mln
wysokość ogrodzenia:
1200 mm
Materiał szafy:
Stalowe
Materiał ogrodzenia:
Stopy aluminium
Zasilanie:
AC220V/110V
High Light: 

Bramy barierowe dla parkingu

,

Bramy bariery w powietrzu

Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
Przykładowe zamówienie przyjęte
Cena
negotiable
Szczegóły pakowania
Pudełko kartonowe / ze sklejki / paleta
Czas dostawy
5-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności
T/T, Western Union, MoneyGram, akredytywy, D/A, D/P
Możliwość Supply
500 sztuk miesięcznie
Opis produktu

Wysokie standardy Parking Lot ciężki obowiązek AC zmienna częstotliwość

 

Opis produktu

 

SINOMATYCZNE Ciężkie bramy barierowe powietrzne są łatwe w obsłudze, bezpieczne i niezawodne, proste i eleganckie oraz piękne.Produkty są szeroko stosowane w fortecach ruchu, takich jak dzielnice handlowe., duże parkingi, obszary handlowe i mieszkalne, placówki handlowe, biurowce, hotele gastronomiczne, autostrady, stacje opłat prowincjonalnych i inne główne drogi.

 

Charakterystyka ruchu

1.Przyjąć najbardziej stabilny mechanizm biegu o niestabilnej prędkości, aby dźwignia hamulcowa zaczęła się powoli, biegała szybko i zatrzymywała się powoli,wyeliminowanie drgań spowodowanych dźwignią hamulcową podczas otwierania i zamykania. przedłużyć żywotność produktu.

 

2Wykorzystanie łożysk o dużym obciążeniu i ciężkich obciążeniach z obudowami sprawia, że ruch części jest bardziej stabilny.

 

3.Granica mechaniczna jest regulowana, co sprawia, że instalacja i debugowanie są wygodniejsze i szybsze.

 

4.Adoptuj wysokowrażliwy przełącznik graniczny, natychmiast kontrolować podnoszenie i opuszczanie pręta w miejscu dokładnie.

 

5.Zintegrowany silnik asynchroniczny z opóźnieniem przekładni, stabilna transmisja, niski hałas, kompaktowa struktura, może realizować samozablokowanie.

 

6Silnik jest wyposażony w inteligentny system ochrony przed przegrzaniem, który kontroluje wzrost temperatury silnika podczas częstego użytkowania, tak aby silnik nie był łatwy do wypalenia.

 

7.Ręczne otwieranie mechanizmu, gdy zasilanie jest wyłączone, dźwignia hamulcowa może być automatycznie podnoszona i opuszczana przez koło ręczne silnika bez ograniczeń.

 

2System sterowania

(1) Z wykorzystaniem technologii cyfrowych chipów, anty-smashing, ground sense i interfejs IC są zintegrowane w jeden, z dobrą stabilnością i zerowym prawdopodobieństwem nieprawidłowej pracy,zwłaszcza z funkcją ochrony przed opóźnieniem, co ma efekt podwójnej kontroli.

 

(2) Użyj podnoszenia nadgodziny i motora ocieplenia ochrony, aby zapobiec nieprawidłowe uszkodzenie bramy

 

(3) Wykorzystanie importowanego silnikowego przekaźnika w celu zapewnienia niezawodnego działania bariery

 

(4) Oryginalny importowany obwód ochrony izolacji fotoelektrycznej jest stosowany w celu zapewnienia integralności sygnału i silnej odporności na zakłócenia.

 

(5) Moduł odbioru zdalnego sterowania bezprzewodowego zintegrowany z milionami kodów uczenia się o wysokiej wydajności w celu zapewnienia stabilności działania.

 

(6) Aby zapewnić żywotność deski sterującej, przyjęto unikalny obwód obróbki gaśnicy łuku

 

(7) Transformator z oryginalnym, importowanym rdzeniem magnetycznym, stabilna praca w wilgotnym otoczeniu zewnętrznym

 

3. Funkcje zabezpieczeń

(1)Brak rozbijania się przez czujnik gruntu: podczas procesu upadku bariery, jeśli zostanie odebrany sygnał czujnika gruntu (detektor pojazdu), bariera automatycznie odwróci się,i nie spadnie w okresie uruchomieniaPo przywróceniu sygnału czujnika naziemnego bariera automatycznie spadnie, aby zapewnić bezpieczeństwo.

 

(2) Priorytet otwierania i przeciwdziałania rozbijaniu: podczas procesu upadku bariery, w razie nagłego wypadku, niezależnie od stanu działania, pod warunkiem otrzymania sygnału otwierania,bariera wykona akcję otwierania;

 

Zasada działania

 

Siła mechaniczna jest napędzana przez silnik przez reduktor robaka turbo, aby napędzać wał wyjściowy, a ruch jest przekazywany dźwigni poprzez płaskości czterobarowy mechanizm,i przełącznik czujnika magnetycznego jest używany do dokładnego pozycjonowania poziomów poziomych i pionowych bariery podczas pracy, w celu osiągnięcia kontroli bariery.

 

Specyfikacje techniczne

 

Wprowadzenie mocy AC220/AC110; 50/60HZ
Moc nominalna 300 W
Godziny otwarcia/zamknięcia 2s~12s
Waga netto bez ogrodzenia 110 kg
Wymiar mieszkania 430*500*1400 mm
Stawka IP IP44
Długość łuku 1m do 6m
Wysokość wyciągu 1200 mm
Odległość ≤ 30 m
Temperatura pracy -45°C~+80°C
wilgotność ≤ 95%
 

Różnice i funkcje

 

1Skrzynka jest wodoodporna, trwała i może być używana na zewnątrz.

 

2Puszka jest traktowana przez pikling, fosforanowanie, elektrostatyczne rozpylanie proszku poliestrowego itp.zapewniające niezmarszczanie się przez około trzy lata.

 

3System ten może być wyposażony w miękkie węże zapobiegające zderzeniom, a także w inne urządzenia ochronne, takie jak fale ciśnienia powietrza, tak aby system miał funkcje przeciwderujące rozbijaniu się.

 

4. Dostępne są różne metody sterowania dla użytkowników do wyboru. Zarówno zewnętrzne przewodowe, jak i zdalne sterowanie mogą być używane do sterowania wzrostem / spadek / zatrzymanie bramy.

 

5- stosowanie wielu środków ochrony (ochrona przed grzejnikiem, ochrona przed niską temperaturą, ochrona przed wiatrem, ochrona przed prądem, ochrona przed piorunem itp.),niezawodność operacji bariery jest znacznie poprawiona.

 

6Integracja sterowania elektrycznym i mechanicznym, elastyczna obsługa, wygodna i niezawodna.

 

7. Może być używany z opcjonalnym czujnikiem pojazdów, aby mieć funkcje “automatycznego opuszczania po przejściu samochodu” i “automatycznego podnoszenia paska opuszczającego w obecności samochodu”,co sprawia, że bariera ma automatyczne zamknięcie i doskonałą funkcję anty-smashing.

 

8Funkcja otwierania priorytetu, która może skutecznie poprawić wydajność przechodzenia pojazdu.

 

9System wykorzystuje zewnętrzny standardowy interfejs elektryczny, który można łatwo podłączyć do innych systemów.

 

10Wszystkie ruchome części zostały dostosowane do łagodnego ruchu i stanu równowagi, solidna wydajność maszyny jest stabilna, operacja jest płynna, hałas jest mały, a żywotność jest długa.

Bramy barierowe powietrzne ciężkie wysoki standard dla parkingu 0

 

Kroki montażowe

 

● Otwórz pudełko i policz przypadkowe części zamienne według listy części.

● Wybierz odpowiednie miejsce instalacji w zależności od miejsca, a przy mocowaniu płyty upewnij się, że podłoga jest równa podłodze betonowej.musi być wygładzona mięczakiem, a płytka bazowa nie będzie się wypaczać po montażu;

● Zgodnie z położeniem komory sterującej lub budki strażniczej, lay the power line and control line conduit according to the relevant regulations in the "GB232 Electrical Installation Engineering Construction and Acceptance Code" (it is recommended that the power line and control line be threaded in different line conduits).

● W miejscu montażu przyczepy drzwiowej do windy należy zainstalować śruby rozszerzające (odpowiednie do rzeczywistych akcesoriów wymienionych w wykazie) i przed użyciem mocno przymocować przyczepę drzwiową do windy.

● Po zamocowaniu podwozia, usunąć sprężynię, ręcznie uruchomić uchwyt silnika, potrząsnąć dźwignią do poziomu poziomego,Włóż górny słupek do dźwigni i umieść go na szynce i przymocuj śruby;

● Użyj sześciokątnych śrub M8*50 do przymocowania dolnej pręty i ramienia ciągnego;

● Wstrząśnij górną pręcią, podczas wstrząsania górną pręcią jedna osoba musi podnieść górną pręć, aby zmniejszyć opór skrzynki biegów, wstrząsnąć górną pręcią do pionowej pozycji i zawiesić sprężynię;

● Starannie porównaj schemat okablowania, podłącz linie zasilania i powiązane linie sterujące do deski sterującej bramą, a po potwierdzeniu ich poprawności, zaciśnij i odbudowuj.

 

Uwaga: Powyższe operacje należy wykonywać w stanie wyłączonego zasilania.

 

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

+8615813856042
No.59 Xinhe Road, Shangmugu, Pinghu, Longgang, Shenzhen, Guangdong, Chiny.
Wyślij do nas zapytanie